upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

McCann

Vodafone
Turbo internet - Víte, co se říká o Ratměřicích? (à la Miley Cyrus)

Klient Vodafone
Mediální agentura OMD
Značka Vodafone
Obor Komerční služby veřejnosti

Vodafone pokrývá další regiony v Jihočeském, Pardubickém, Středočeském, Ústeckém kraji a v kraji Vysočina připojením 3G a LTE (momentálně je pro 78 % populace České republiky, respektive 44 % jejího území) a spouští od 24. února novou kampaň k jeho podpoře. Vodafone v kampani od agentury McCann kopíruje populární reklamu Volva s Jean-Claude van Dammem včetně hudebního doprovodu od Enyi či klip Miley Cyrus.

Kampaň chce ukázat, že Vodafone postupně pokrývá rychlým Turbo Internetem téměř každý kout Česka. Kampaň se odehrává v reálné obci – v Ratměřicích. Hlavními hrdinkami jsou dámy, které internet inspiruje k mnoha novým činnostem. Díky tomu je jejich život na venkově pestřejší.

V kampani vystupují i skuteční obyvatelé Ratměřic – například místní starosta Viktor Liška a farmář Christopher Robertson, který mimo jiné v Praze úspěšně provozuje dva obchody. Obyvatelé Ratměřic vytvořili komparz v hlavních spotech. V obci Vodafone plánuje v budoucnu realizovat i další aktivity na podporu Turbo internetu.

Kampaň se objeví v TV, tisku, na internetu a venkovních nosičích.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy