upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Vlastní tvorba

Whirlpool
Narozeni pod šťastnou hvězdou Whirlpool

Narozeni pod šťastnou hvězdou Whirlpool
Klient Whirlpool Česká republika
Značka Whirlpool
Obor Spotřební elektronika pro domácnost

Výrobce domácích spotřebičů Whirlpool si 12. května připomněl 25 let od vstupu do tehdy ještě československého výrobního podniku Tatramat v Popradu. Při této příležitosti uvedl "narozeninovou" kampaň. Prostřednictvím Facebooku bude společnost až do konce května hledat v Česku i na Slovensku 25 mladých lidí, kteří se narodili 12. května 1992, případně, co nejblíže k tomuto datu.

"Stačí, když nám o sobě dají vědět přes záložku na našem facebookovém profilu Whirlpool Česká republika. Pro získání pračky stačí splnit tři jednoduché podmínky: narodit se ve správný den, začátkem června přijít na naši akci ve Škole vaření Chefparade v pražských Holešovicích a souhlasit s natočením krátkého video medailonu," upřesňuje Alžběta Suchanová, marketing communication & PR manager Whirlpoolu pro Česko. Krátká videa s narozeninovými ambasadory bude společnost postupně zveřejňovat na Facebooku. Obdobná kampaň probíhá souběžně i na Slovensku.

Kreativní koncept kampaně vznikl inhouse. Realizaci na sociální síti zajišťuje agentura Česká produkční Social media a PR komunikaci Ogilvy Public Relations. 

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy