upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Konektor Social, PR.Konektor

Zlovlk
Zlovlk

Zlovlk
Klient Pivovar Ferdinand
Značka Zlovlk
Obor Alkoholické nápoje

Televizní stanice HBO pořádala v Česku jednu ze světových premiér 7. řady seriálu Hry o trůny. Fanoušci si mohli odnést suvernýr - pivo značky Zlovlk, které pro tuto příležitost stočili v benešovském Pivovaru Ferdinand.

Projekce proběhly po celé republice ve spolupráci se sítí Cinestar 17. července. Ve dvou pražských kinech, na Černém Mostě a na Andělu, fanoušci výměnou za podpis pod petici za založení církve Pána světla, o jejichž výběr se v souladu se seriálovými reáliemi starala herečka v kostýmu rudé kněžky, obdrželi světlý ležák od Pivovaru Ferdinand.

Ten pro účely seriálu získal zbrusu novou etiketu a fanoušci si ho tak užívali coby "Zlovlka desítku" z pivovaru Zimohrad. Etikety i realizaci celého eventu zajistily agentury Konektor Social a PR.Konektor. "Design etikety byl vytvořen podle vzorů pivních značek s propojením s fantasy světem Západozemí. Vznikla tak limitovaná edice suvenýru, jehož fotografie byly hojně sdíleny na sociálních sítích," uvedla Vendula Hladká, marketingová ředitelka HBO.

Na promítání byl přítomný i Smybox s hashtagem #zimajetady, o jehož obsluhu, stejně jako o distribuci piv, se postarali promotéři z šermířské skupiny Fenris. Ti byli pro účely projekce oblečeni v kostýmech Noční hlídky - bojovníků proti nemrtvým, jejichž příchod je ústředním tématem sedmé sezóny seriálu.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy