upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Vlastní tvorba

Zonky
Lidé půjčují lidem

Klient Zonky
Značka Zonky
Obor Finanční služby
Režisér Ben Tuček
Kameraman Nikolas Tušl, Šimon Dvořáček
Střihač Pavel Hrdlička
Produkce Zdeněk Janáček
Zvuk Ivan Horák

Online platforma na půjčování peněz mezi lidmi Zonky spustila 8. května novou kampaň v televizi, outdooru (MHD, vlaky, billboardy a citylighty) i online. Tentokrát se zaměřuje na rekonstrukce, stavební úpravy a malé podnikatele.  Hlavním prvkem kampaně je individuální příběh, který má přiblížit situaci reálného člověka. "Na Zonky si lidé půjčují od lidí, inspiraci jsme proto i tentokrát čerpali přímo od našich klientů," říká Pavel Novák, ředitel Zonky.

V jedné z reklam si zahraje i klient Kenny, který díky půjčce na Zonky úspěšně zafinancoval svou opravnu historických motorek. Jeho příběhem odstartovala první fáze celorepublikové kampaně. Adam zase úspěšně zafinancoval novou koupelnu, na podzim si Tonda koupí auto a poslední hrdinka Anna díky pohodovému úroku dosáhne na novou střechu.

Spoty režíroval Ben Tuček, režisér filmu Děvčátko a spoluautor snímků Protektor či Polski film. Produkoval je Zdeněk Janáček a sestříhal Pavel Hrdlička, držitel dvou Českých lvů za filmy Protektor a Hořící keř. Zvuk zajistil další držitel Českého lva Ivan Horák a za kamerou stáli Nikolas Tušl a Šimon Dvořáček. Ve spotech si ve vedlejších rolích zahrálo taky 18 zaměstnanců Zonky.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy