upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Gunpowder, Vlastní tvorba

Zuno
Máme pro vás půjčku, kterou si můžete dovolit

Klient Zuno
Značka Zuno
Obor Finanční služby

Internetová banka Zuno zahajuje novou kampaň propagující půjčku na zařízení nového bydlení. Její součástí jsou dva nové spoty. Jeden z nich cílí primárně na ženy, druhý oslovuje co nejširší cílovou skupinu. 

"Obě reklamy jsou propojené. Cílem je zdůraznit to, že místo několika půjček je výhodnější vzít si pouze jednu s výhodnou úrokovou sazbou a takovou výší splátky, kterou si mohu dovolit. Na jaro jsme zvolili téma zařizování bydlení," říká Ewa Golińská, supervisorka digitálního marketingu a komunikace banky Zuno.

Skupinka již známých protagonistů reklam Zuno se z kancelářského prostředí přemístila do bytu, respektive výtahu v domě mladé blondýnky a společně přinášejí nábytek a vybavení. To si mladá dáma pořídila právě díky jedné výhodné půjčce.

Kampaň startuje 6. dubna a poběží po celý rok střídavě kampaní na refinancování nevýhodných úvěrů. Vytvořil ji interní tým banky Zuno ve spolupráci s agenturou Gunpowder. Její součástí je spot v TV Nova a TV Prima, podpořený bannery, PPC a Facebookem. Půjčku nebo refinancování je možné získat prostřednictvím webu nebo osobně na Chytrých adresách, které provozuje společnost Chytrý Honza a banka na nich začátkem letošního roku otevřela svá kontaktní místa.

 

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy