upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Zaraguza

Zuno
Půjčka Plus

Klient Zuno
Značka Zuno
Obor Finanční služby
Režisér Juraj Štěpka

Několik týdnů po tom, co online banka Zuno představila novou kampaň, přichází s dalším reklamním spotem - propagujícím osobní půjčku.

Reklamní spot o délce 25 sekund budou vysílat TV Nova, Nova Cinema a Fanda od 24. února do konce března. Zároveň bude běžet i 15sekundový sestřih. Media mix obsahuje rovněž online podporu, která bude zahrnovat bannery, PPC a CRM. Spuštění online kampaně je naplánováno na 3. března. 

Zuno ve stejném čase uvádí i spot na pojištění s Půjčkou Plus o délce 15 sekund. Pojištění proti neschopnosti splácet půjčku totiž nyní získávají klienti Zuno zdarma.

Dívky, které na míčích cvičily pilates v první reklamě na účet Plus, vystřídá v půjčkovém spotu pár, který se rozhoduje o investici do domácnosti a hipster, kterému se přihodí nehoda ve vlastním obýváku.

Online banka Zuno přišla se svěžím konceptem komunikace začátkem tohoto měsíce, kdy spustila novou televizní kampaň. Ta je postavena na několika běžných životních situacích, ve kterých poukazuje na jednoduchost bankovních operací za pomoci internetu a mobilního telefonu.

Kampaň připravila Zaraguza Digital, reklamní agentura, která je partnerem banky od května 2012, ve spolupráci s režisérem Jurajem Štěpkou. Nákup mediálního prostoru zabezpečila ZenithOptimedia.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy