upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Vlastní tvorba

Zuno
Sekáme úroky

Klient Zuno Bank
Značka Zuno
Obor Finanční služby

Online banka Zuno v nové kampani sesekává staré úroky u nevýhodné půjčky ve stylu karate a garantuje snížení sazby. Klient, který má v jiné bance úvěr s úrokem například 11 %, se v Zuno dostane na 6,9 %. (Úroková sazba začíná na 6,9 % ročně. Pokud má starý úvěr sazbu do 11,49 %, Zuno nabídne úrok 6,9 %. Pokud je v rozmezí od 11,5 % do 16,49 %, klient dostane úrok 9,9 %. Pokud je starý úrok nad 16,5 %, v Zuno bude 14,9 %.)

Ve spotu opět hrají čtyři postavy představující tvůrce reklamní kampaně snažící se vymyslet nápad, aby zaujali pozornost diváka. Stejně jako mnohdy v realitě, docházejí jen k novým a novým klišé, tentokrát s karatistou sekajícím sazby. Nakonec dojdou vždy k tomu, že říkat věci na rovinu je nejlepší. Na závěr proto zazní garantovaná výše úrokové sazby.

Kampaň běží celý červen. K vidění bude 25sekundový spot na televizích Nova, Prima, Óčko a Barrandov. Podpořen bude bannery, výkonnostní online reklamou a Facebookem. Kampaň vytvořil interní tým banky Zuno ve spolupráci s agenturami Gunpowder, Ponyhouse (content marketing) a Black Apple (public relations).

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy