upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Zaraguza

Zuno
Účet Plus

Klient Zuno
Značka Zuno
Obor Finanční služby
Režisér Juraj Štěpka

Banka Zuno zahajuje nový koncept komunikace a spouští televizní kampaň postavenou na několika běžných životních situacích. Chce tak ukázat na jednoduchost bankovních operací pomocí internetu a mobilního telefonu. Úvodní slogan reklamních spotů, ve kterých se vystřídají tři různé scénky, zní V jiných bankách musíte chodit na pobočku i kvůli maličkostem. Tato kampaň už nevyužívá retro tématiku z loňského léta.

Tři kratší videa jsou zaměřená na konkrétní produkty, zatímco další spot vznikl spojením všech scének dohromady. Hlavními hrdiny reklamních spotů jsou dívky, které cvičí pilates, hipsterský mladík, který rád vaří a řídí automobil, a pár nemile překvapený roztrhaným gaučem. Spoty, jejichž délka je od 15 do 25 sekund, uvidí diváci na TV Nova, Nova Cinema a Fanda. První televizní spot kampaně, který bude uveden v únoru, je zaměřen na běžný účet Plus. Následovat budou reklamy na půjčky a refinancování, vysílat se mají na konci února. Kampaň bude celoročně podpořena bannery, PPC, CRM a OOH v Praze.

Kampaň připravila reklamní agentura Zaraguza Digital, která je partnerem banky Zuno od května 2012, ve spolupráci s režisérem Jurajem Štepkou. Nákup mediálního prostoru zajistila společnost ZenithOptimedia.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy