upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Gunpowder, Vlastní tvorba

Zuno
Velký dárkový test

Klient Zuno
Značka Zuno
Obor Finanční služby
Web https://www.zuno.cz/landing/vanocni-darek/

Online banka Zuno spustila v prosinci vánoční kampaň, v jejímž rámci bude za žádost o půjčku, refinancování nebo za založení účtu dávat cestovní poukaz v hodnotě 100 eur. Ten může získat každý, kdo v Zuno požádá o otevření účtu v české měně během prosince a do konce ledna zaplatí platební kartou alespoň 300 Kč. Dárek se dá získat i k žádosti o půjčku či refinancování.

Vánoční kampaň Zuno poběží celý prosinec. Její součástí je deseticteřinový sponzorský odkaz, ve kterém zpívají herci z právě probíhající série reklam banky. Spot bude nasazen od 7. do 20. prosince v televizích Nova a Prima. Kampaň podpoří reklama na YouTube, online bannery, PPC a Facebook. Koncept vánoční kampaně vytvořil interní tým banky Zuno ve spolupráci s agenturou Gunpowder.  

„V rámci vánoční kampaně také spouštíme online hru Velký dárkový test, ve které si hráč otestuje svou vánoční empatii a zjistí, zda umí vybrat ty správné dárky. Hra je založena na interakci s našimi hlavními hrdiny z reklam,“ říká marketingová expertka Zuno Zuzana Nemčeková.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy