upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Vlastní tvorba

Brit Care
Nové receptury Brit Care

Klient Vafo Praha
Značka Brit Care
Obor Komerční služby veřejnosti

Vafo Praha, český výrobce krmiv značky Brit pro domácí zvířata, navazuje na svou letošní kampaň Brit Happy Together. Podzimní část kampaně je na rozdíl od imagové jarní části produktově zaměřena na inovovanou řadu pro psy Brit Care.

Televizní spot, jehož koncept vznikl interně za konzultační a produkční podpory freelancerů, poběží do poloviny prosince na televizních kanálech Barrandov, Barrandov Plus, Kino Barrandov, ČT2, ČT Sport, Prima, Prima Cool, Prima Love a Prima Zoom. Kampaň se dále objeví i na internetu. Kromě reklamy na sociálních sítích Facebook a YouTube půjde o PPC kampaň a bannerovou spolupráci s lifestylovými servery, jako je Kafe.cz, Chytrážena.cz nebo Toprecepty.cz.

Obsah spotu vznikl v rámci soutěže pro fanoušky značky. Videa natočená se zaměstnanci byla šířena na sociální síti Facebook, YouTube a na chovatelských webech. Vyzývala české chovatele zvířat, aby natočili svá videa, prostřednictvím facebookové aplikace získali možnost vyhrát krmivo, a stali se tak součástí reklamního spotu značky Brit. 

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy