upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Vlastní tvorba

Česká kancelář pojistitelů
Hlavně bezpečně - Pro tvůj flex / Johny Machette

Klient Česká kancelář pojistitelů
Značka Česká kancelář pojistitelů
Obor Cestování, turistika, doprava
Web https://www.hlavnebezpecne.cz/

Dodržovat pravidla silničního provozu, být ostražitý v každé situaci a chovat se ohleduplně – to chce od menší, ale nebezpečné části českých řidičů Česká kancelář pojistitelů (ČKP). Ta ze svého fondu zábrany škod financuje kampaň, která má formu hudebního klipu z 80. let nazvaného Pro tvůj flex. Na časté neduhy tuzemských řidičů v něm upozorňuje český rapper Jonáš Čumrik alias Johny Machette a Jordan Haj neboli ProGram. Režie klipu se ujal Giviniar Kříž řečený Givi Kross. Haj a Kříž jsou známí z projektu Kapitán Demo alias Jiřího Buriana.

"Dlouhodobě podporujeme projekty, které zvyšují povědomí o bezpečné jízdě, pravidlech provozu a pomáhají předcházet autonehodám, jejichž počet se pohybuje okolo sto tisíc případů za rok. Tato kampaň edukuje i důležitou skupinu mladých řidiček a řidičů a upozorňuje na nejčastější chyby za volantem, které způsobují zbytečná zranění a škody," komentuje spolupráci Jan Matoušek, výkonný ředitel České kanceláře pojistitelů, a dodává: "Věřím, že i díky podobným projektům se bezpečnost a ohleduplnost na silnicích může podařit zvýšit."

Cílem kampaně je upozornit na pochybení všech účastníků silničního provozu. Projekt cílí nejen na největší skupinu řidičů osobních automobilů, ale i na profesionální řidiče, chodce, cyklisty, seniory, děti a rodiče. Kampaň má ambice prostřednictvím všech typů médií včetně televizních spotů, tiskové reklamy, online reklamy a pořádaných eventů zasáhnout miliony obyvatelů Česka, kteří se na tuzemských komunikacích denně pohybují a měly by ne vždy jednoduchá, ale o to důležitější pravidla dodržovat.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy