upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

DDB

ČSOB Pojišťovna
Slovník na cesty už potřebovat nebudete

Slovník na cesty už potřebovat nebudete
Klient ČSOB Pojišťovna
Značka ČSOB Pojišťovna
Obor Finanční služby

ČSOB Pojišťovna od 1. června spouští novou reklamní kampaň na podporu prodeje cestovního pojištění s podtitulem Slovník na cesty už potřebovat nebudete. Využívá OOH ploch (Bigboard), 125 světelných plakátů (CLV) v krajských městech, POS materiálů i internetové reklamy. Kampaň poběží do 31. srpna. 

Tentokrát pojišťovna zviditelňuje možnost využití služby tlumočníka po telefonu, který může pomoci v případě nenadálých událostí. "Pro komunikaci jsme vybrali benefit, který je součástí asistenčních služeb k cestovnímu pojištění. Jedná se o tlumočení na dovolené z cizího jazyka do češtiny například při jednání s lékařem nebo úřady či policií. Tento benefit sice není žádnou novinkou, ale nikdy nebyl výrazně komunikován a klienti ani neví, že takový benefit na trhu je," uvedl Petr Milata, manažer útvaru Komunikace a reklama ČSOB Pojišťovny.

Ústřední postavou vizuálu kampaně je opět fenka Bára, která tentokrát rozkousá překladatelský slovník, aby svým majitelům naznačila, že brát si slovník na cesty je dnes zbytečné. Kampaň pokračuje v komunikačním konceptu Čekáme nečekané, který klientům prezentuje zejména ty benefity, které by u pojištění nečekali.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy