upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Feel Concepts

Kaufland
Weihnachten Tour

Klient Kaufland
Mediální agentura Medea
Značka Kaufland
Obor Maloobchod, obchodní řetězce
Produkce SwitchboardFilms
Režisér Petr Čtvrníček
Creative director Jan Tamchyna

Obchodní řetězec Kaufland uvedl v neděli 11. prosince na českých televizních obrazovkách svůj speciální vánoční spot, který byl v televizi k vidění právě pouze v neděli, od 19.00 do 21 hodin před nebo po vysílání především hlavních zpravodajských relací. Scénář spotu i jeho režie jsou opět dílem Petra Čtvrtníčka, který se podepsal i pod letošní velikonoční reklamu Kauflandu s názvem Schöne Velikonoce. Na scénu se tak vrací parta německých mladíků, kteří zkoumají české tradiční zvyky: o Velikonocích se zaměřily na zdejší velikonoční tradice, v aktuálním spotu pro změnu studují naše zvyky vánoční.

První část spotu se natáčela v pátek 2. prosince 2016 hned po setmění kousek za Pardubicemi, u vesnice Vysoké Chvojno, druhá v prodejně Kaufland v Pardubicích v Bělehradské ulici poté, co prodejnu opustil poslední zákazník. Velikonoční i vánoční reklamu vytvořil týž tvůrčí tým, který tvoří agentura Feel Concepts a produkce Switchboardfilms.

Kromě speciálního spotu využívá Kaufland před Vánoci i standardní komunikaci s mottem Z lásky k Vánocům, který je variací na stěžejní slogan značky Z lásky k Česku. Tuto kampaň připravuje agentura Glanzer a Partner.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy