upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Labstore

Moneta Money Bank
Copak, Arnošte?

Klient Moneta Money Bank
Značka Moneta Money Bank
Obor Finanční služby
Produkce Adwood
Režisér Daniel Růžička

Od 1. září běží v televizi a kinech nový spot Moneta Money Bank. I tentokrát v něm hraje veterináře herec Jiří Bartoška, který se objevuje v reklamách banky od letošního července. V zářijovém příběhu se po jeho boku prezentuje kromě dosavadního maskota značky kocoura i pes – mastif Arnošt, jenž se "bojí bílých plášťů". Od 5. září pak banka ke spotu připojila tři patnáctivteřinové tagony na podporu hypoték, půjček a provozního financování. Spoty poběží až do 2. října a bude je doplňovat online, outdoor a rádio.

"V další části rebrandingové kampaně představujeme positioning banky, který staví na financování domácností i podnikání, službách a přátelském přístupu ke každému," tvrdí ředitelka marketingové komunikace Moneta Money Bank Miroslava Misíková

Tři patnáctivteřinové tagony, které se na konci spotů objeví od 5. září, představují tři hlavní produktové nabídky – půjčku, hypotéku a provozní financování. Vedle kocoura a psa tak přibudou ještě další zvířata: rybička a také kočka.

Nový spot se vysílá v televizních stanicích skupin Nova, Prima, AT Media a Empresa Media. Kreativu opět připravila agentura Labstore a o režii se postaral Daniel Růžička s produkcí AdWood. 

Spot je součástí marketingové kampaně, která navazuje na představení nové značky. K přejmenování banky došlo 1. května 2016 v souvislosti se změnou vlastníka a vstupem na pražskou burzu. 

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy