upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Oliver

O2
Internet HD

Klient O2 Czech Republic
Značka O2
Obor Mobilní a telekomunikační operátoři
Produkce Armada Films
Režisér Roman Valent
Art director Ivan Holic
Kameraman Jon Gaute Espevold
Postprodukce RUR
Creative director Juraj Bartoš
Copywriter Ondřej Klíma, Jakub Votroubek
Account manager Kateřina Tarabová
Client service director Petr Bejšovec
Production manager Michaela Pechmanová

Telekomunikační operátor O2 zahájil 1. září reklamní kampaň k nabídce nových internetových tarifů, která se objeví v tisku, online, outdooru, na prodejnách a v televizi. Hlavní postavou kampaně je Chytrá síť, která přináší Internet HD do domácností. Personalizovaná Chytrá síť, která se představila i v předchozí kampani, ukazuje jednotlivé funkce HD tarifů a modemu O2 Smart Box.

V kampani se postupně představí tři třicetivteřinové a jeden patnáctivteřinový televizní spot, také desetivteřinový sponzorský vzkaz. "Chytrá síť ztělesňuje magickou stránku technologií, které lidem zkvalitňují a zpříjemňují každodenní život. Do třetice jsme se rozhodli dát jejím kouzlům větší prostor a lidsky blízký rozměr. Proto hrdinům v našich spotech udělá z domácnosti kino, když se chtějí dívat na video, přenese jim na zahradu Wi-Fi signál i s celou pohovkou a z hlídacího psa udělá zase domácího mazlíčka díky nejmodernějšímu zabezpečení domácnosti," říká Juraj Bartoš, kreativní ředitel Oliver Central Europe.

Současnou kampaň v rámci dlouhodobého kreativního konceptu tradičně připravila interní agentura Oliver. Scénáře spotů se ujali Juraj Bartoš, Ondřej Klíma a Jakub Votroubek, art direkce Ivan Holic, režisérem je Roman Valent a kameramanem Jon Gaute Espevold. O produkci se postarala Armada Films, o postprodukci pak studio RUR. Hlas kampani propůjčili zpěvačka a herečka Kateřina Winterová a herec Richard Fiala.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy