upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

MUW Saatchi & Saatchi

Pilsner Urquell
Plzeňská formanka

Klient Plzeňský Prazdroj
Značka Pilsner Urquell
Obor Alkoholické nápoje
Produkce Armada Films
Režisér Roman Valent

Plzeňský Prazdroj uvedl letní kampaň své značky Pilsner Urquell, v níž představuje coby její ambasadorku podnikatelku Janu Šůsovou. Ta podle tvůrců pokračuje v rodinné tradici formanství a dodnes rozváží pivo do plzeňských hospod stejně, jako před lety její otec. Kampaň upozorňuje na důležitost tradic a na to, že hodnoty se mají předávat dál. "Uchovávání téměř zaniklé formanské tradice je symbolem přístupu Plzeňského Prazdroje k řemeslům, která přispěla k vybudování pověsti našeho piva. Uvědomujeme si, jak je pro zachování kvality důležité předávání zkušeností plzeňských sládků, sladovníků, žateckých chmelařů nebo pivovarských bednářů, kteří tvoří jednu z posledních part na světě," tvrdí manažer značky Pilsner Urquell Luděk Baumruk.

Spot se natáčel dva dny v prostorách plzeňského pivovaru, v ulicích Plzně a v plzeňském Restaurantu 12. Zahráli si v něm i koně Barka a Bajka, které před 13 lety koupil ještě původní pivovarský forman Jan Šůs. Ideu navrhla slovenská agentura MUW Saatchi & Saatchi, reklamu režíroval opět Roman Valent v produkci Armada Films.

Stejný tvůrčí tým byl podepsán i pod loňskou letní kampaní Tajemství nezaměnitelné chuti, která rovněž zdůrazňovala tradiční přístup a opírala se o osobnosti přímo spojené s pivovarem.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy