upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

MUW Saatchi & Saatchi

Pilsner Urquell
Společná chuť vítězství

Klient Plzeňský Prazdroj
Značka Pilsner Urquell
Obor Volný čas, rekreace, zábava, sport
Režisér Nico Kreis

Pilsner Urquell, hlavní partner české hokejové reprezentace, přichází s novou kampaní u příležitosti světového hokejového šampionátu, který začíná 4. května. Nový claim Společná chuť vítězství do kampaně zapojuje fanoušky, členy realizačního týmu i hokejisty. Kampaň připravila MUW Saatchi & Saatchi a běží od 23. března v televizi, digitálních kanálech, tisku, na billboardech i v provozovnách, kde se prodává Pilsner Urquell. "U zrodu nové kampaně stála myšlenka, že každý z nás je součástí skládačky, která tvoří český hokejový tým a že si s naším zlatým ležákem společně vychutnáme radost ze hry a vítězství," uvedl Martin Troup, marketingový manažer značky Pilsner Urquell.

Nový třicetivteřinový televizní spot natočila produkční společnost Savage (nově Stink Films), režie se ujal německý režisér Nico Kreis se svým mezinárodním týmem. V televizním spotu se objeví několik českých hokejistů. Hlavním hrdinou je útočník Michal Řepík, který celý tým ve spotu přivede k vytouženému vítězství. Kromě něj si ve spotu zahráli členové české reprezentace Roman Horák, Ondřej Vitásek, Vojtěch Mozík a Robin Hanzl.  Dvoudenní natáčení probíhalo na hokejovém stadionu v Chomutově, v plzeňském pivovaru a v interiéru hospody.  Hrdinou klíčového vizuálu pro billboardy, print a trade aktivity je útočník Jiří Sekáč, letošní vítěz Kontinentální hokejové ligy.

Pilsner Urquell nechal v rámci kampaně vyrobit speciální edici puků ve spolupráci s českou firmou Gufex, která je jejich oficiálním výrobcem pro hokejový šampionát. Puky s logem Pilsner Urquell na sobě mají ručně přepsané vzkazy od fanoušků pro hokejisty. Výběr nejlepších vzkazů se uskutečnil v rámci živého přenosu na Facebooku a zástupci Pilsner Urquell je předali českému hokejovému týmu na posledním tréninku před odletem na světový šampionát.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy