upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Vlastní tvorba

Sfinance.cz
Povinné ručení zdarma

Klient Seznam.cz
Značka Sfinance.cz
Produkce Eallin

Internetový porovnávač finančních produktů Sfinance.cz společnosti Seznam.cz odstartoval svoji dosud největší marketingovou kampaň. Jejím cílem je ukázat výhody nejnovějšího produktu – povinného ručení zdarma. Reklama pracuje s animovanou platformou podobně jako u spotů na Zboží.cz nebo mobilní aplikaci Mapy.cz.

Kampaň odstartovala v polovině září celostránkovou inzercí v tisku. Nyní se přesouvá do své hlavní části, a to na televizní obrazovky a venkovní plochy. Televizní spot bude k vidění do konce října na všech kanálech FTV Prima, Barrandov a stanicích patřících pod Atmedia.

Na venkovních plochách si serveru Sfinance.cz budou moci lidé všimnout v ulicích Sokolovská, Nádražní, Radlická a ve videu i na Nuselském mostě. Součástí kampaně jsou i on-line média, konkrétně videoreklama ve zkrácené desetivteřinové verzi na službách společnosti Seznam.cz. Nový produkt Sfinance.cz povinné ručení zdarma se objeví také ve formě product placementu v pořadu Rady ptáka Loskutáka.

Kampaň bude podpořena i venkovními eventy, tým hostesek bude na vybraných velkých parkovištích po celé České republice lákat řidiče do stanu Sfinance.cz. Zde si budou moci jednoduše spočítat, kolik mohou díky serveru Sfinance.cz ušetřit na povinném ručení a případně si ho na místě ihned sjednat. Celá marketingová podpora bude trvat do konce listopadu.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy