upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

VCCP

Strongbow
Strongbow na střeše paláce Lucerna

Klient Heineken
Značka Strongbow
Obor Alkoholické nápoje
Produkce Kreus

V poslední části kampaně cideru Strongbow Kouření Out, Příroda In se poupětníky přesunují na střechu paláce Lucerna. Na ní pod dohledem kavárníka Ondřeje Kobzy vzniká ojedinělá zahrada, kterou Strongbow finančně podpořil. Cestu květin napříč městem zachycuje animované video, vytvořené tradiční stop-motion technikou ve spolupráci s kreativní agenturou VCCP a produkcí Kreus. Spot je pozvánkou na Týden otevřených dveří na střeše paláce Lucerna, který se uskuteční od 17. do 23. srpna vždy od 12.00 do 20.00. Video bude podpořené na sociálních sítích a vybraných webech.

"Spojení s tímto projektem nám logicky zapadá do dlouhodobé kampaně a konceptu Přírodu do města, který se značkou rozvíjíme už druhým rokem. Jsme rádi, že můžeme být součástí tak unikátního počinu, který je krásným příkladem toho, jak lze dostat přírodu i do zastavěných míst, jako je právě centrum Prahy," konstatovala Michala Jetelinová, která má značku Strongbow na starosti.

Strongbow podpořilo oživení i několika dalších míst, například vnitroblok v Mečislavově ulici nebo vnitroblok Studia Alta, kulturní prostor Zauhlovačka v Liberci a další. V těchto aktivitách hodlá pokračovat i nadále. 

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy