upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Labstore

Moneta Money Bank
Porouchanej lenochod

Klient Moneta Money Bank
Značka Moneta Money Bank
Obor Finanční služby
Produkce Adwood
Režisér Daniel Růžička

Moneta Money Bank spustila 10. října nový televizní spot, opět s nevrlým kocourem coby vypravěčem a s Jiřím Bartoškou v roli veterináře a kocourova pána. Spolu s nimi se v reklamě tentokrát objevuje lenochod. Marketingovou kampaní chce banka podpořit flexibilní půjčku "s nejnižší měsíční splátkou" , se kterou přichází v období předvánočních nákupů. V televizi spot poběží až do 18. prosince.

Nový třicetipětivteřinový spot se odehrává v rehabilitačním centru pro zvířata. Veterinář Bartoška se tentokrát pokouší rozhýbat lenochoda. "Prostřednictvím nadsázky chceme našim klientům sdělit, že u nás naši novou půjčku rozhýbou snadno podle jejich potřeby," tvrdí tisková mluvčí Moneta Money Bank Milada Veselá. Kreativu nového spotu připravila agentura Labstore a o režii se již tradičně postaral Daniel Růžička s produkcí AdWood. Natáčení probíhalo v Českém Brodě.

Nový spot běží od 10. října ve všech stanicích skupin Nova, Prima, AT Media a Empresa Media, a navíc v kinech. Banka podpoří produkt také na internetu včetně sociálních sítí, a dále na svých prodejních místech.

S velkou podzimní televizní kampaní vyrukovala v současnosti celá řada bank na českém trhu, každá se přitom snaží zdůraznit benefit, který je pro ni výhodný. UniCredit Bank a Air Bank lákají na rychlou a bezproblémovou půjčku, Česká spořitelna na online půjčku, Moneta Money Bank zase v aktuální kampani slibuje "nejnižší měsíční splátku na bankovním trhu".

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy