upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

Vlastní tvorba

Rekonstrukce státu
Bla bla nevolím - Kráska a blbec

Klient Rekonstrukce státu
Značka Rekonstrukce státu
Obor Politika

V pondělí 21. října a v úterý 22. října dostávají čeští voliči do schránek předvolební noviny iniciativy Rekonstrukce státu, kteří kandidáti se písemně zavázali k podpoře 9 protikorupčních zákonů. Společnou kampaň řady občanských sdružení, kterou finančně podporují mimo jiné Spojené státy americké, doprovází na internetu klip s Barborou Polákovou a Tomášem Měcháčkem, který je zároveň režijním debutem Polákové. Scénář je společným dílem týmu Rekonstrukce státu.

Poláková je známá mimo jiné z loňského protestsongu Sami (Jsme v prdeli), který složila a interpretovala společně s Davidem Kollerem.

Její aktuální video je součástí kampaně Bla bla nevolím. „Protikorupční agenda není pravicová, ani levicová a stále více poslanců a nyní i předsedů stran to vnímá. Když ukážeme, že voliči tyto zákony opravdu chtějí, věříme, že se ihned po volbách začnou přijímat,“ míní Martin Kameník, předseda občanského sdružení Oživení.

Kromě něj Rekonstrukci státu tvoří Transparency International, Ekologický právní servis, Fond Otakara Motejla, zIndex, Otevřená společnost, Brnění, Pražské fórum, Zaostřeno, Zelený kruh, Nadační fond proti korupci, Inventura demokracie, Glopolis, Good governance, Naši politici.cz, Vyměňte politiky, Veřejnost proti korupci, Náš stát.cz, Podnikáme bez korupce.cz, Stop tunelům – (Ústí n/L), CESTA – Centrum pro sociálně-tržní ekonomiku a otevřenou demokracii, Iuridicum Remeidum, Proalt, Kohovolit.eu a Praguewatch.

Iniciátorem a koordinátorem kampaně je Frank Bold (dříve Ekologický právní servis).

Mezi donory patří Fond Otakara Motejla, Velvyslanectví Spojených států amerických v Praze, Delikomat, Jan Barta a další.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy