upřesnit →    nahrát reklamu

Řadit dle

Agentura

Mediatyp

8

Obor

Doba nasazení

Zpřesnění doby nasazení

Podle soutěží, festivalů a akcí

VCCP

Strongbow
Osvěž město jablky

Klient Heineken Česká republika
Značka Strongbow
Obor Alkoholické nápoje
Produkce Gecko production
Režisér Jakub Zahradníček
Web https://www.prirodudomesta.cz/osvez-mesto-jablky/

Značka ciderů Strongbow se ve své aktuální kampani vrací doslova ke kořenům – k jabloňovým kořenům. V aktuální kampani podporuje jejich návrat do českých měst. Kampaň vede k zamyšlení se nad tím, zda se v městě vyskytuje dostatek jabloní. Přímo v ulicích měst se pohybovaly "oživlé stromy", dokazovaly svou prospěšnost a zároveň rozdávaly cider Strongbow. 

V rámci kampaně byly vytvořeny krátké spoty s oživlými jabloněmi v ulicích, které upozorňují na internetovou soutěž na webu www.PriroduDoMesta.cz. Té se může zúčastnit každý a dát svůj hlas jednomu z českých měst nad 5 000 obyvatel, které by si zasloužilo vysázet víc jabloní. Spoty režíroval Jakub Zahradníček, kostýmy měli na starosti Animatin People a o produkci se postarala Gecko production. 

Strongbow tak letošní kampaní navazuje na aktivity z předchozích let, kdy "přinášelo přírodu do města". V roce 2016 Strongbow předělalo parkoviště na park plný zeleně a loni dalo po vyhlášení protikuřáckého zákonu již nepotřebným popelníkům nový účel.

Komentáře

Nejnavštěvovanější reklamy